Stylish2Br Apartment Iconic The Grand Lh

  • WiFi
  • Buitenzwembad
  • Ledikanten/ Babybedden
  • Airconditioning
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

1-slaapkamer Stylish2Br Apartment Iconic The Grand Lh Dubai ligt in de wijk Dubai Creek, op 7 km van de Dubai Mall en biedt ruimte aan maximaal 4 gasten. Dit appartement biedt moderne faciliteiten, zoals wifi en benodigdheden zoals een privéparkeerplaats voor autoreizigers.

De accommodatie heeft een balkon en een keuken met airconditioning voor optimaal comfort.

Het appartement is biedt een complete keuken met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden.

Het 2-badkamer appartement is gelegen op 15 minuten met de auto vanaf het KidZania. De Dubai fonteinen ligt op een afstand van 8 km. Stylish2Br Apartment Iconic The Grand Lh is op 10 minuten met de auto vanaf Business Bay Metro terinstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Stylish2Br Apartment Iconic The Grand Lh Dubai
Burj Khalifa View & Creek Sea View
Mobiele prijsaanbieding

Burj Khalifa View & Creek Sea View

9.4
Schitterend 65 beoordelingen
93 m van de accommodatie
USD 261 USD 235
per nacht
Luxurious Living 3 Bedroom At Harbour Views
Mobiele prijsaanbieding

Luxurious Living 3 Bedroom At Harbour Views

7.3
Goed 4 beoordelingen
271 m van de accommodatie
Stylish 1 Bedroom High Floor in Creek edge
Mobiele prijsaanbieding

Stylish 1 Bedroom High Floor in Creek edge

365 m van de accommodatie

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    Recreatie

    • Buitenzwembad

    In de kamers

    • Airconditioning

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 20:00
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer825766
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Stylish2Br Apartment Iconic The Grand Lh gelegen?
      Stylish2Br Apartment Iconic The Grand Lh is in de wijk Dubai Creek gesitueerd, op 6 km van de klokkentoren van Deira.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Stylish2Br Apartment Iconic The Grand Lh?
      Populaire plekken in de buurt van Stylish2Br Apartment Iconic The Grand Lh zijn onder andere de Emirate Towers, de klokkentoren van Deira, de Dubai Mall.
    • Biedt Stylish2Br Apartment Iconic The Grand Lh parkeergelegenheid?
      Stylish2Br Apartment Iconic The Grand Lh biedt gratis priveparkeerplaatsen voor de gasten.
    • Zijn huisdieren toegestaan bij Stylish2Br Apartment Iconic The Grand Lh?
      Stylish2Br Apartment Iconic The Grand Lh is niet huisdiervriendelijk.
    • Is er een zwembad in Stylish2Br Apartment Iconic The Grand Lh?
      Ja, Stylish2Br Apartment Iconic The Grand Lh heeft een privézwembad.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Stylish2Br Apartment Iconic The Grand Lh Dubai

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten